Kāds ir sērfs Tenerifē?

GONE SURFING, ATGRIEŽAMIES 4.MARTĀ!
09.02.2016
Vasara – tā ir mazā dzīve
21.05.2016

Kāds ir sērfs Tenerifē?

Daudzi, nemaz neiedziļinoties tēmā, pajautās: "Vai tad Tenerifē var sērfot?"

Īstenībā, kad runa iet par Kanāriju salām un sērfu, tad nāk prātā Lanzarote un Fuerteventura... Bet pasteigšos Jūs pārliecināt - iemesls nebūt nav tāds, ka Tenerifē ir slikti viļņi vai arī viļņu te nemaz nav, bet gan tāds, ka Tenerife ir bagāta ar tik daudzām izklaidēm, ka pieminēt sērfu, kā galveno šeit, būtu muļķīgi.

Kas tad īsti ir īpašs sērfošanā Tenerifē:

  • 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā! Šeit vienmēr ir viļņi, jebkurai gaumei, jebkuram līmenim. Tā kā, ja Jūs esat gatavi sakravāt mantiņas sērfa ceļojumam jebkurā brīdī, nemocoties ar ilgstošu plānošanu - izvēlieties Tenerifi un Jūs noteikti nekļūdīsieties!
  • Silts okeāns! Ūdens temperatūra visa gada garumā grozās ap +22°С: vasarā sasniedz maksimumu +24+28, bet ziemā nedaudz atdziest par pāris grādiem, bet nemēdz būt aukstāks par +18°С. Tas nozīmē, ka vismaz vasarā un rudenī te droši var sērfot bez hidrotērpa vai arī ar īso hidrotērpu - vairāk brīvu kustību, vairāk progresa!
  • Visdažādākie sērfa spoti! Tenerifē ir vairāk sērfa spotu, kā jebkurā citā no Kanāriju salām, un pat vairāk, nekā tik ļoti populārajā Fuerteventura! Lielākā daļa spotu ir rifa spoti, bet šiet ir arī dažādi beach break spoti, un protams, tik ļoti iecienītie point break. Pie tam, ir diezgan liela atšķirība starp Dienvidu un Ziemeļu spotiem: ja Dienvidu spoti ir paredzēti visiem, tad Ziemeļos - tikai vietējiem un tiem, kas jau labi sērfo. Īsumā, ja Jums ir pieredzējis sērfa instruktors/sērfa-gids vai vienkārši vietējais draugs - nepazudīsiet bez viļņiem! Un protams, garlaicīgi Jums noteikti nebūs.
  • Kanāriešu stilā! Rifa spoti, protams, skaitās ne tik droši, bet kāādi tie ir! - katram ir savs raksturs, savs neatkārtojamais stils! Pluss tajā, ka viļņa forma, virziens un ātrums ir stabili un paredzami rādītāji; okeāna dibena struktūra nemainās no dienas dienā, kā tas notiek smilšu pludmalēs, kas mums dod precīzu line-up, sakārtotus un garus viļņus, un viegli saskatāmus kanālus. Drosībai: uzvelciet rifa čībiņas (bez tām arī var, bet ieteicams pasargāt savas pēdas), ievērojiet vispārējos drošības noteikumus uz ūdens un sekojiet trennera norādījumiem - lūk arī visa zinātne!
  • Sērferu tusiņš! Tenerife ir slavena ar savu sērferu tusiņu atmosfēru: bāri, kafejnīcas, veikaliņi, bet, pirmkārt, cilvēki. Brauciet un pievienojaties vienam no labākajiem sērferu tusiņiem uz šīs planētas!
Gaidīsim Jūs ciemos! Jūsu sērfa skola Tenerife Surf