Ko mēs piedāvājam?

Pieejams visiem
mēs apmācam visa vecuma cilvēkus


Sērfa nodarbības

€35 / par vienu nodarbību ieskaitot iekārtas nomu


Kopš 4 gs.m.Ē., kad polinēzieši iepazīstināja havajiešus ar sērfu, un pamazām to izplatīja pa visu pasauli, lielākā daļa cilvēku, kas pamēģina sērfot, vai nu nedaudz vai ļoti-ļoti iemīlas šajā sporta veidā.

Sērfa skolā tenerife surf mēs jums palīdzēsim atrast jūsu veidu, kā sērfot: atrast jūsu vilni un sērfot to jūsu stilā, sasniedzot jūsu pašu mērķus šajā aizraujošajā sportā. Kā lasīt viļņus? Kā saprast viļņu prognozi? Kā izvēlēties pareizo ieeju nezināmā sērfa spotā? Kā izvēlēties pareizo sērfa dēli priekš sevis? Kā trennēties mājās, kur viļņi nav nekur tuvumā? Kā trennēties ūdenī, kad nav viļņu? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem jūs atradīsiet nodarbībās mūsu sērfa skolā tenerife surf. Mēs jums palīdzēsim iemācīties sērfot, atrast jūsu līdzsvaru un lasīt okeānu kā pēc grāmatas.

Vēlāk Jūs paši jau varēsiet izvēlēties, kā izmantot šo informāciju – vai tikai kā izklaidi atvaļinājumā, lai varētu par to pastāstīt saviem draugiem, bērniem, mazbērniem, vai, iespējams, šīs zināšanas kļūs par bāzi jūsu profesionāla sērfera karjerai. Nodarbībām mēs piemeklējam tikai labākās pludmales, kurās nodarbības var noritēt droši un efektīvi. Jūs varat mācīties sērfot gan draugu lokā, ar citiem sērferiem vai arī viens pret vienu ar instruktoru. Ja jūs jau sērfojat un ir nepieciešama konsultācija, es jums izstāstīšu par labākajiem vietējiem sērfa spotiem un laika prognozēm. Nekad nav par agru vai par vēlu sākt sērfot!

Mēs organizējam sērfa nodarbības dažādās tenerifes pludmalēs, visbiežāk tenerifes dienvidu daļā, atkarībā no jūsu pieredzes sērfā un atkarībā no viļņiem. Mēs jums nodrošināsim visu nepieciešamo: hidrotērpu, rifa čībiņas, likru un sērfa dēli. Nodarbība ilgst no 1.5 līdz 2.5 stundām. Tas iekļauj teorētisko daļu un trenniņu ūdenī. Instruktors visu šo laiku pavadīs ar jums, ierādot jums vislabākos viļņus, palīdzot tos noķert, labojot jūsu kļūdas, kad tas nepieciešams, un atbildot uz visiem jūsu jautājumiem, kas varētu rasties nodarbības laikā. Mēs iesakam līdzi ņemt: peldbikses/peldkostīmu (lai uzvilktu zem hidrotērpa), dvieli, ūdens izturīgu saules aizsargkrēmu, dzeramo ūdeni.  Lai rezervētu, vai uzdotu jautājumus, rakstiet šeit

Ja jūs esat izvēlējušies pilnībā ieslīgt aktīvā atpūtā, tad šeit lasiet informāciju par izdevīgiem aktīvās atpūtas komplektiem, kas iekļauj dzīvošanu, sērfa/stand up paddle apmācību, jogas un līdzsvara nodarbības, velosipēda īri utt. vai arī raktiet mums savus jautājumus, būsim ļoti priecīgi jums palīdzēt izplānot savu aktīvo atvaļinājumu!


Pastaigas kaijakos

€35 / par vienu nodarbību ieskaitot iekārtas nomu


Izbaudiet skatus uz tenerifes salu no okeāna pusies viegli airējoties dubultajā kaijakā. Lai pievienotos šai pastaigai, jums nevajag būt īpaši spēcīgam vai sagatavotam, jums tikai nepieciešama vēlme dalīt spēkus un airēties vienā ritmā ar okeānu.

Mūsu kaijakiem ir īpaši sēdekļi, lai šajā pāris stundu pastaigā jūs justos ērti un relaksēti. Mēs Izvēlamies maršrutus, lai pa ceļam pasveicinātos ar mūsu draugiem - delfīniem un jūras bruņurupučiem. Vai arī vienkārši atslēdzamies no zemes un veltam pāris stundas atpūtai atklātā okeānā. Tiem, kas šoreiz vēlas pārbaudīt savu līdzsvaru, jūs mums varat pievienoties pastaigai ar sup dēļiem (lasiet vairāk informāciju šeit)

Pirms došanās ūdenī, jūs saņemsies pilnu instruktāžu. Instruktors Atradīsies jūsu tuvumā visas pastaigas garumā. Mēs Jums nodrošināsim visu nepieciešamo: hidrotērpu, rifa čībiņas, likru, kaijaku un airus. Pastaiga Ilgst no 1.5 līdz 2.5 stundām. Mēs Iesakam līdzi ņemt: peldbikses/peldkostīmu (lai uzvilktu zem hidrotērpa), dvieli, ūdens izturīgu saules aizsargkrēmu, dzeramo ūdeni. Lai rezervētu, vai uzdotu jautājumus, rakstiet šeit 

Ja jūs esat izvēlējušies pilnībā ieslīgt aktīvā atpūtā, tad šeit  lasiet informāciju par izdevīgiem aktīvās atpūtas komplektiem, kas iekļauj dzīvošanu, sērfa/stand up paddle apmācību, jogas un līdzsvara nodarbības, velosipēda īri utt. vai arī  raktiet mums savus jautājumus, būsim ļoti priecīgi jums palīdzēt izplānot savu aktīvo atvaļinājumu!


Stand up paddle

€35 / par vienu nodarbību ieskaitot iekārtas nomu


Pat mums, sērferiem reizi pa reizei ir nepieciešams pamainīt atmosfēru un atpūsties no sērfošanas. Nav grūti pamanīt, ka mūsu mīlestībai pret okeānu nav robežu, un pirms izvēlēties iet pa zemi, mēs labprātāk airējamies pa ūdeni. Tieši tā havajieši nolēma apvienot patīkamo ar pārvietošanās līdzekli un radās jauns sērfošanas veids - stand up paddle (sup).

Tas ir ideāls veids, kā uzturēt savu ķermeni formā un trennēt līdzsvaru. Stāvot uz dēļa uz līdzena ūdens bez viļņiem mēs airējamies pretī okeānam un baudam neapraktāmus skatus, kurus jūs nevarēsiet ieraudzīt no krasta. Tiem, kas ir pārliecināti par savu līdzsvaru, jūs varat pamēģināt arī ķert viļņus stāvot uz sup.

Mēs izvēlamies maršrutus, lai pa ceļam pasveicinātos ar mūsu draugiem - delfīniem un jūras bruņurupučiem. Vai arī vienkārši atslēdzamies no zemes un veltam pāris stundas atpūtai atklātā okeānā. Tiem, kas šoreiz nevēlas pārbaudīt savu līdzsvaru, jūs mums varat pievienoties kaijakā  (lasiet vairāk informāciju šeit).

Pirms došanās ūdenī, jūs saņemsies pilnu instruktāžu un apmācību, kam nepieciešams. Instruktors Atradīsies jūsu tuvumā visas pastaigas garumā. Mēs Jums nodrošināsim visu nepieciešamo: hidrotērpu, rifa čībiņas, likru, sup dēl un airi. Pastaiga Ilgst no 1.5 līdz 2.5 stundām. Mēs Iesakam līdzi ņemt: peldbikses/peldkostīmu (lai uzvilktu zem hidrotērpa), dvieli, ūdens izturīgu saules aizsargkrēmu, dzeramo ūdeni. Lai rezervētu, vai uzdotu jautājumus, rakstiet šeit

Ja jūs esat izvēlējušies pilnībā ieslīgt aktīvā atpūtā, tad šeit lasiet informāciju par izdevīgiem aktīvās atpūtas komplektiem, kas iekļauj dzīvošanu, sērfa/stand up paddle apmācību, jogas un līdzsvara nodarbības, velosipēda īri utt. vai arī raktiet mums savus jautājumus, būsim ļoti priecīgi jums palīdzēt izplānot savu aktīvo atvaļinājumu!


Snorklings

€35 / par vienu nodarbību ieskaitot iekārtas nomu


Jūs varat atrast tenerifes brīnumus ne tikai uz zemes, bet arī zem ūdens. Šī ir jūsu iespēja ieraudzīt jūras iedzīvotājus tuvumā. Pievienojies mums uz snorklingu - peldēšana zem ūdens virsmas ar masku un trubiņu elpošanai. Jūs varēsiet ieraudzīt jūras bruņurupučus, dažādus zivju veidus, un, iespējams, arī rajas.

Pirms došanās ūdenī, jūs saņemsies pilnu instruktāžu. Instruktors Atradīsies jūsu tuvumā visas pastaigas garumā. Mēs Jums nodrošināsim visu nepieciešamo: hidrotērpu, rifa čībiņas, likru, masku, trubiņu un glābšanas vesti, lai jūs varētu turēties uz ūdens netērējot spēkus. Pastaiga Ilgst 1.5 stundas. Mēs Iesakam līdzi ņemt: peldbikses/peldkostīmu (lai uzvilktu zem hidrotērpa), dvieli, ūdens izturīgu saules aizsargkrēmu, dzeramo ūdeni.

Lai rezervētu, vai uzdotu jautājumus, rakstiet šeit

Ja jūs esat izvēlējušies pilnībā ieslīgt aktīvā atpūtā, tad šeit lasiet informāciju par izdevīgiem aktīvās atpūtas komplektiem, kas iekļauj dzīvošanu, sērfa/stand up paddle apmācību, jogas un līdzsvara nodarbības, velosipēda īri utt. vai arī raktiet mums savus jautājumus, būsim ļoti priecīgi jums palīdzēt izplānot savu aktīvo atvaļinājumu!